kolmapäev, 4. märts 2009

Nädalavahetus....

...oli sünnipäevahõnguline. Reedel käisid Urve ja Pille. Keetsin potitäie kartuleid ja ostsin peris mitu 100-grammist topkat viina (müüja tegi oi kui suuuured silmad). "Kuulutaja" võtsin ka, aga seda laualinana ei kasutanudki, sest Pille poolt kaunistatud heeringavaagen oli nii kena nagu lilleõis ja poleks mitte selle stiiliga sobinud. Aga kartul ja heeringas ja leib ja viin ja meie sobisime nagu ikka :))) Laupäev oli siis telefonitihe. Veelkord tänud kõigile! Ja õhtul käisid Kaia ja Varmo. Pole kuskil öeldud, et sünnalauale praekartulid ei sobi. Eriti kui need koos kukeseentega on. Ja magusaks siis jäätis ja vaarikad!
Pühapäevaks oli aga Teele sugulasi ja sõpru kokku kutsunud Galerii kohvikusse. Tänuväärt ettevõtmine! Vanaema Linda ja vanaisa Arvi tundsid end ka noorte kunstiinimeste seltsis lahedalt, lastest rääkimata. Kõige viimased saabunud külalised olid aga üllatus omaette: vene (naine) ja poola (mees) paar lastega, kel koduseks keeleks eesti keel. Kuidagi südantsoojendav!
Ja lapsed kinkisid mulle superhea seljakoti. Nii hea, et Liisa lubas seda minult suvel mõneks ajaks laenata. Eks ta seda valides silmas pidaski :) Ja kahe kodu vahet on ikka mugavam reisida kott seljas, mitte õlal. Noored ironiseerisid muidugi, et nüüd mul parem aegund kraami varastada, mahub rohkem :)))
Täna sai siis netist uudiseid loetud Tartus toimunud pussitamisest. Ja Madis, hea poeg, helistas, et temaga on kõik korras ja tema ei osalenud ja ei ole see 20-aastane haiglasviibija. Mul ei olnud nagu sellist hirmugi, aga kuna see tragöödia just Matu maja ees toimus, siis ääretult kena, et ta pidas vajalikuks mind rahustada.
Nüüd OMA voodisse tuttu, aga homme kaua põõnata ei saa. Hambaarst! Ja pärast seda toimub ka midagi..... Parool: töökad!

Kommentaare ei ole: